Alba Royal Hotel

10.800 m² alan üzerine kurulu Alba Royal Hotel, sunduğu hizmet çeşitliliği ile Alba Grubu’nun diğer otellerinden ayrılıyor. Alba Royal Hotel, Ultra Her Şey Dahil konseptinde, 16 yaş ve üzeri misafirlere hizmet veriyor. 2008 yılında hizmete açılan Alba Royal Hotel; ayrıcalıklı konsepti, özel tasarlanmış SPA’sı, kendine ait zeytin ağaçları, Mavi Bayraklı plajı ve altın sarısı kumsalı ile unutulmaz bir tatil deneyimi vadediyor.

Doğayı korumaya özen gösterilerek tasarlanan 224 odanın her biri, Akdeniz’in eşsiz güzelliğini farklı açılardan gören manzaralara sahip.

Ultra Her Şey Dahil

7/24 Resepsiyon

Balayı Konsepti

Mavi Bayraklı Plaj

Yüzme Havuzu

Wi-Fi

Alba Royal Hotel’i keşfedin!

Alba Royal Hotel’in öne çıkan özelliklerinden biri, Ultra Her Şey Dahil konsepti ile 16 yaş ve üzeri misafirlerini ağırlaması… Tatil seçiminde bu konsepti tercih eden herkes, Alba Royal Hotel tatillerinden fazlasıyla memnun kalacak!

Alba Royal Hotel, Side’nin en güzel plajlarından birine sahip… Altın sarısı kumu ve Mavi Bayraklı plajı ile bu plajda geçirilen vakitler unutulmuyor!

Denize sıfır konumundaki tesis, Antalya şehir merkezine 65 km, Antalya havalimanına 55 km, Side’ye 8 km ve Manavgat’a 13 km uzaklıkta yer alıyor.

Tüm sorularınız için bizi arayın!

Otellerimiz

En önemli hedeflerinden biri ‘kalite’ sunmak olan Alba Royal Hotel; geniş ve ferah açık alanları, Mavi Bayraklı plajı ve doğa içindeki konumu ile misafirlerini ağırlıyor.

Keyifli aile tatillerinin güvenilir adresi Alba Queen, yüksek kalite standartlarını koruyarak Türk misafirperverliğini yaşatıyor.

1999 yılından bu yana unutulmaz tatillere ev sahipliği yapan Alba Resort Hotel, 110.000 m² alan üzerine kurulu 9 blok halinde, yeşilin her tonunu görebileceğiniz bir alanda konumlanıyor.

Çankaya’nın en merkezi bölgelerinden biri olan Kızılay’da konumlanan Alba Ankara Hotel; iş, kültür, turizm, eğlence ve gezi gibi bireysel veya grup konaklamalarında misafirlerine hizmet veriyor.