Alba Queen Hotel

Side’nin en güzel plajlarından birinde unutulmaz bir tatil yaşamak isteyen herkes, Alba Queen Hotel’e davetli!

2008 yılında hizmete giren, 18.750 m² alan üzerine kurulu tesis, denize sıfır konumu ile ailece geçirilecek unutulmaz tatillere ev sahipliği yapıyor.

Plajla otel arasından yürüyüş yolu geçiyor.

324 odası ile farklı konaklama alternatifleri sunan tesis; yemyeşil doğanın içinde huzur dolu, konforlu bir tatil vadediyor.

Tesis; Antalya şehir merkezine 65 km, Antalya Havalimanı’na 55 km, Side’ye 8 km, Manavgat’a 13 km uzaklıkta konumlanıyor.

Her Şey Dahil

Wi-Fi

Çocuk Dostu

Mavi Bayraklı Plaj

Aqua Park

A la Carte Restoran

Keyifli aile tatillerinin güvenilir adresi

Alba Queen Hotel

2008 yılından bu yana kaliteli hizmet sunma hedefiyle ilerleyen Alba Queen Hotel, Her Şey Dahil konsepti ile misafirlerini ağırlıyor. Alba Grubu’nun üçüncü oteli olan, 5 yıldızlı Alba Queen, altın sarısı kumsalı ve Mavi Bayraklı denizi ile kusursuz bir tatil deneyimi sunuyor. 

Keyifli aile tatillerinin güvenilir adresi Alba Queen Hotel, yüksek kalite standartlarını koruyarak Türk misafirperverliğini yaşatıyor.

Tüm sorularınız için bizi arayın!

Otellerimiz

En önemli hedeflerinden biri ‘kalite’ sunmak olan Alba Royal Hotel; geniş ve ferah açık alanları, Mavi Bayraklı plajı ve doğa içindeki konumu ile misafirlerini ağırlıyor.

Keyifli aile tatillerinin güvenilir adresi Alba Queen, yüksek kalite standartlarını koruyarak Türk misafirperverliğini yaşatıyor.

1999 yılından bu yana unutulmaz tatillere ev sahipliği yapan Alba Resort Hotel, 110.000 m² alan üzerine kurulu 9 blok halinde, yeşilin her tonunu görebileceğiniz bir alanda konumlanıyor.

Çankaya’nın en merkezi bölgelerinden biri olan Kızılay’da konumlanan Alba Ankara Hotel; iş, kültür, turizm, eğlence ve gezi gibi bireysel veya grup konaklamalarında misafirlerine hizmet veriyor.